Loading

Terms & Conditions

https://www.myminers.org ("Website") internet sitesinde sunulan hizmetlere ilişkin Genel Şartlar ve Koşullar ("GŞK"). Aşağıdaki terimler, Şartlar ve Koşullar, Gizlilik Bildirgesi ve diğer tüm Anlaşmalarda aşağıda belirtilen şekilleriyle uygulanır: "Madenci", “Siz” ve “Sizin" terimleri, size, bu internet sitesine erişip havuz hüküm ve koşullarını kabul eden kişiye atıfta bulunur. "Havuzlar", "Havuz", “Kendimiz", “Biz” ve "Bize" terimleri ise, madencilik havuz hizmetine atıfta bulunur. Yukarıda belirtilen terimler ya da diğer terimler, tekil, çoğul, büyük harfli, eril ya da dişil formda kullanılmalarına bakılmaksızın aynı anlamı ifade etmektedirler.

Düzen Politikamız
Hizmetlere erişip kullanarak, bu GŞK'yı okuduğunuzu ve tüm hükümlerini kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Hizmetlere yapılan herhangi bir fiili katılımın anlamı tüm hükümleri kabul ettiğiniz olacaktır. Eğer bu GŞK'yı onaylamıyorsanız, Hizmetleri kullanma izniniz bulunmamaktadır.

Havuzu kullanarak yazılım kullanımıyla ilişkili tüm olası riskleri kabul etmiş olursunuz. Havuz sahibi, geri dönüşü olmayan zararları telafi edemez, fakat en kötü senaryoyu önlemek için elinden gelenin en iyisini yapar.

Aşağıda belirtilen ve Website aracılığıyla işletilen Hizmetleri kullanabilmek için en az yirmi bir (21) yaşını doldurmuş olmalısınız. Hizmetleri kullanarak, yirmi bir (21) yaşını doldurduğunuzu onaylamış olursunuz.

Yasal Uyarı - Hariçler ve Sınırlamalar
Bu websitedeki bilgiler, "olduğu gibi" anlayışında sunulmaktadır. Yasalar tarafından izin verilen en geniş kapsamda, bu Havuz: yasalar tarafından izin verilen en geniş kapsamda, bu Havuz: bu web sitesi ve içerikleri ile ilgili veya bu web sitesinde ve / veya Havuzun literatüründe yer alan herhangi bir yanlışlık veya eksiklikle ilgili olanlar dahil olmak üzere herhangi bir bağlı kuruluş ya da başka bir üçüncü parti tarafından sunulan veya sunulabilecek tüm beyanları ve garantileri hariç tutar; ve bu siteyi kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan zararlar için tüm sorumlulukları hariç tutar, sorumluluk kabul etmez. Bu, sınırlama olmadan, direkt kayıpları, iş ya da kar kayıplarını (bu tür karların öngörülür olup olmadığına, normal seyrinde ortaya çıkıp çıkmadığına, bu potansiyel kayıp olasılığıyla ilgili Havuza bilgi verip vermediğinize bakılmaksızın), bilgisayarınızda, bilgisayar yazılımında, sistemlerinde ya da programlarında ortaya çıkan zararları, direkt ya da dolaylı yoldan, bir şeyin sonucu olarak ya da tesadüfi olarak ortaya çıkan hasarları kapsar.

Havuz, paralarınız için bir e-cüzdan ya da bir banka değildir. Havuz ve işletmecileri, Havuzda beklettiğiniz paraların kaybından sorumlu değildir. Paralarınızın, size ait güvenli olan bir çevrimdışı cüzdana düzenli olarak aktarılması için hesabınızı yapılandırma görevi sizin sorumluluğunuzdadır. Havuz ya da web sitesinin çalışma zamanları garanti değildir, zaman zaman bakım ve dondurma gerekli olabilir. Bu tür durumlarda, otomatik olarak tekrar bağlanmak, bizim önerdiğimiz havuzlara geçiş yapmak ya da havuz yedeklemesi almak için madencileri yapılandırmak kullanıcıların sorumluluğundadır.

Madencilik, bilgisayarınızın donanımı (CPU, GPU) için ağır bir görev olduğu için, işlemler yüksek elektrik ücretleriyle karşılaşmanıza neden olabilir. Havuz, bu tür hiçbir ücretten sorumlu değildir.

Madenci Ödemeleri
Seçilen para birimi ve havuz tipine bağlı olarak, mevcut ödeme planları, PPLNS'dir. PPLNS havuz ücreti %1'dir. Havuz ücreti, ödeme hesabından, ödeme madenciye yapılmadan önce alınır.

PPLNS “Sahip Olunan N Sayısı Başına Ödeme” ödül sistemi, “havuza iyi zamanlarda gir, kötü zamanlarda çık” mantığını önlemek için kullanılır. Havuz, kişinin N sayısını yani havuz payını kontrol eder ve bu sayıya göre ödeme yapar. Madencilik havuzları, ilişkili tüm madencilerden çözümleri toplar ve uygun olana denk geldiğinde, havuz oluşturulan blok için ödülü alır. Bu ödül, madencilerin gösterdikleri eforlara göre paylaştırılır ve cüzdanlarına aktarılır.

Verilen bir kripto para birimi adresinde biriktirilen tüm ödüller, yalnızca söz konusu adrese ödenebilir. Cüzdan bakiyeleri birleştirilemez.

Kayıt Dosyaları
Trendleri analiz etmek, siteyi yönetmek, kullanıcı hareketlerini izlemek ve toplu kullanımı değerlendirmek adına geniş alanda demografik bilgileri toplamak için IP adreslerini ve kripto para cüzdan adreslerini kullanıyoruz. IP adresleri, kişisel bilgilere erişim ile ilişkili değildir. Ek olarak, sistem yöneticilerinin kullanım desenlerini teşhis edebilmesi, sorunları çözebilmesi için, tarayıcı tipi, erişim zamanları, açık mail, URL istekleri, yönlendirilen URL bilgileri gibi standart erişim bilgileri, web sunucularımız tarafından otomatik olarak kayıt altına alınır. Bu bilgiler, üçüncü partiler ile paylaşılmaz, sadece ihtiyaç duyulduğunda bu Havuz içerisinde kullanılır. Bu bilgilerle ilişkili, kişisel tanımlamaya yönelik olan hiç bir bilgi, yukarıda belirtildiği şekilde izniniz olmayan hiçbir yerde kullanılmayacaktır.

Mücbir Sebepler
Websitenin kontrolü dışında gerçekleşen, doğal afetler, isyanlar, savaşlar, seller, yangınlar, patlamalar, grevler ve diğer benzer olaylar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere gerçekleşen olaylardan kaynaklı olarak, mevcut madencilik hizmetlerinde yaşanan gecikmelerden, aksamalardan ve başarısızlıklardan internet sitesi sorumlu tutulamaz.

Aktif Olmayan Hesaplar
Bir yıldan (365 gün) daha uzun süre boyunca önemli madencilik faaliyetlerinde bulunmayan hesaplar, Havuz İşletmecilerinin kendi isteklerine göre sıfırlanabilir. Kalan bakiye ise, Havuza bağış olarak değerlendirilir.

CALCULATE YOUR REWARDS

The data given here are calculated according to the rates of our mining pools. The rates of exchange and vary according to the mine's network difficulty.

Pool
Price
Luck
Rewards of 30 day