Loading

Privacy Policy

https://www.myminers.org internet sitesinde sunulan hizmetlere ilişkin Gizlilik Politikası.

Aşağıdaki terimler, Şartlar ve Koşullar, Gizlilik Politikası ve diğer tüm Anlaşmalarda aşağıda belirtilen şekilleriyle uygulanır: "Madenci", “Siz” ve “Sizin" terimleri, size, bu internet sitesine erişip havuz hüküm ve koşullarını kabul eden kişiye atıfta bulunur. "Havuzlar", "Havuz", “Kendimiz", “Biz” ve "Bize" terimleri ise, madencilik havuz hizmetine atıfta bulunur. Yukarıda belirtilen terimler ya da diğer terimler, tekil, çoğul, büyük harfli, eril ya da dişil formda kullanılmalarına bakılmaksızın aynı anlamı ifade etmektedirler.

Websitesini kullanarak ya da kişisel bilgilerinizi Bizimle farklı şekilde paylaşarak, bu Gizlilik Politikasını onayladığınızı belirtmiş olursunuz, Gizlilik Politikası gereğince bizimle paylaştığınız bilgilerinizi kullanmamıza izin vermiş olursunuz. İlişkili olan Şartlar ve Koşullarımız, Websitesi ya da diğer yollarla size sunmak istediğimiz tüm hizmetlerle ilgili terimleri içermektedir.

Trendleri analiz etmek, siteyi yönetmek, kullanıcı hareketlerini izlemek ve toplu kullanımı değerlendirmek adına geniş alanda demografik bilgileri toplamak için IP adreslerini ve kripto para cüzdan adreslerini kullanıyoruz. IP adresleri, kişisel bilgilere erişim ile ilişkili değildir. Ek olarak, sistem yöneticilerinin kullanım desenlerini teşhis edebilmesi, sorunları çözebilmesi için, tarayıcı tipi, erişim zamanları, açık mail, URL istekleri, yönlendirilen URL bilgileri gibi standart erişim bilgileri, web sunucularımız tarafından otomatik olarak kayıt altına alınır. Bu bilgiler, üçüncü partiler ile paylaşılmaz, sadece ihtiyaç duyulduğunda bu Havuz içerisinde kullanılır. Bu bilgilerle ilişkili, kişisel tanımlamaya yönelik olan hiç bir bilgi, yukarıda belirtildiği şekilde izniniz olmayan hiçbir yerde kullanılmayacaktır.

Gizlilik Politikamız zamanla değişiklik gösterebilir. Güncellenen bildirgemiz yayınlandıktan sonra, yeni haliyle geçerli tutulmaktadır.

CALCULATE YOUR REWARDS

The data given here are calculated according to the rates of our mining pools. The rates of exchange and vary according to the mine's network difficulty.

Pool
Price
Luck
Rewards of 30 day